Новини сайту

До уваги першокурсників!

Костянтин Пуголовок -

Шановні першокурсники, ви отримали на листочках логін тп пароль від акаунту accounts.google.com. Зайдіть на пошту. Там повиний бути лист з запрошенням до сервісу ХНУРЕ ДН.
При першому вході в систему “ХНУРЕ Дистанційне навчання”, система запитає Вас змінити пароль. Старий пароль - це той пароль що було вказано в листі, який ми надіслали на вашу електрону поштову скриньку в домені NURE.UA, а не пароль від самої поштової скриньки.

Зверніть увагу, що хоча логіни до пошти і системи “ХНУРЕ Дистанційне навчання” однакові, але паролі різні!


Новий пароль повинен бути не менш 8 символів, в ньому повинно бути мінімум 1 цифра, 1 буква в нижньому регістрі та 1 буква в верхньому регістрі.

(Редактировал(а) Вячеслав Гребенюк - Tuesday, 28 August 2018, 12:56)

Забули або втратили пароль?

Вячеслав Гребенюк -

Якщо ви були зарєєстровані в нашій системі та пом'ятаєте свій логін (він же адреса електроної пошти в домені @nure.ua), на який було зарєєстровано ваш акаунт, скористайтесь системою автоматичного відновлення паролю:

Відновити пароль від dl.nure.ua

Відновити пароль від електроної пошти можливо в комнаті 282 за студентським квитком.

УВАГА! співробітники ЦТДН не працюють зі студентами безпосередньо, а тільки через відповідальних за ДН. Всі звернення в очну або за допомогою листів на адреси співробітників оброблятися не будуть!!!

Внимание преподавателям!

Костянтин Пуголовок -

Для организации доступа студентов к электронным материалам ваших курсов на сайте "ХНУРЭ Дистанционное обучение" необходимо заполнить форму "Заявка на создание/изменение модуля дисциплин в сервисе "ХНУРЭ Дистанционное обучение""

Для просмотра курсов, на которых вы являетесь преподавателем, используйте пункт «Моя домашняя страница» из блока «Навигация». На открывшейся странице «Сводка по курсам» будут отображены все ваши курсы. Черным цветом выделены те курсы, к которым имеют доступ студенты, серым цветом – те которые скрыты от студентов. По умолчанию на странице «Сводка по курсам» показывает первые 6 курсов, чтобы увидеть все курсы надо нажать на текст «У Вас есть скрытые курсы (№) - (Показать курсы)» расположенный внизу страницы.

Старі теми...