Новини сайту

Результати опитування: "Заполни анкету - сделай обучение современным"

Вячеслав Гребенюк -

Шановні користувачі сервису ХНУРЕ ДН!

ЦТДН в лютому проводив анкетування студентів та викладачів ХНУРЕ "Технології ДН в ХНУРЕ"

За результатами анектуовання був зроблений аналіз та розроблені ряд проектів. Аналітичний звіт опубликований та може бути знайдений за посиланням:

В найближчий час, мы плануємо почати персональні контакти з людьми, які залишили свої контактні дані під час анкетування, для визначення взаїмних інтересів та можливостей роботи над проектами з впровадження технологій ДН в навчальний процес.

До уваги першокурсників!

Костянтин Пуголовок -

Шановні першокурсники, ви отримали на листочках логін тп пароль від акаунту accounts.google.com. Зайдіть на пошту. Там повиний бути лист з запрошенням до сервісу ХНУРЕ ДН.
При першому вході в систему “ХНУРЕ Дистанційне навчання”, система запитає Вас змінити пароль. Старий пароль - це той пароль що було вказано в листі, який ми надіслали на вашу електрону поштову скриньку в домені NURE.UA, а не пароль від самої поштової скриньки.

Зверніть увагу, що хоча логіни до пошти і системи “ХНУРЕ Дистанційне навчання” однакові, але паролі різні!


Новий пароль повинен бути не менш 8 символів, в ньому повинно бути мінімум 1 цифра, 1 буква в нижньому регістрі та 1 буква в верхньому регістрі.

(Редактировал(а) Вячеслав Гребенюк - Tuesday, 28 August 2018, 12:56)

Забули або втратили пароль?

Вячеслав Гребенюк -

Якщо ви були зарєєстровані в нашій системі та пом'ятаєте свій логін (він же адреса електроної пошти в домені @nure.ua), на який було зарєєстровано ваш акаунт, скористайтесь системою автоматичного відновлення паролю:

Відновити пароль від dl.nure.ua

Відновити пароль від електроної пошти можливо в комнаті 282 за студентським квитком.

УВАГА! співробітники ЦТДН не працюють зі студентами безпосередньо, а тільки через відповідальних за ДН. Всі звернення в очну або за допомогою листів на адреси співробітників оброблятися не будуть!!!

Старі теми...