ШІ:БАК:ІТШІз:РUІUX:о23/24 Розробка UІ/UX заочники ІТШІз-20-1, ІТШІиз-20-1 (установка)
2023-2024
Мета. Метою дисципліни є навчання студентів принципам будови, методам і засобам проектування інформаційної архітектури, методам та засобам проектування та створення інтерфейсів користувача.

Завдання. За результатом вивчення дисципліни студенти повинні:
- знати  сучасні теорії проектування інформаційної архітектури, методи, технології та принципи розробки інтерфейсів користувача, а саме: складових інформаційної архітектури, систем організації, навігації, пошуку даних, структурних частин інтерфейсу користувача тощо.
- вміти проектувати логічні моделі інформаційної архітектури; проводити аналіз предметної області; для заданої предметної області проектувати інтерфейс користувача; працювати з засобами проектування людино-машинного інтерфейсу.

ШІ:БАК:ІТШІз:WEBТТWEBД:о23/24 WEB-технологii та WEB-дизайн заочники ІТШІз-22-1 осінь, пусто
2023-2024
Web-технологii та web-дизайн (ІТШІ) – дисципліна нормативного циклу професійної та практичної підготовки бакалавра КН. Обсяг освітньої компоненти у кредитах ЄКТС - 4 (1 кредит=30 годин). 
Веб-дизайн (від англ. Web design) — галузь веб-розробки та різновид дизайну, в завдання якого входить проектування призначених для користувача веб-інтерфейсів для сайтів та веб-додатків. 
Метою курсу є ознайомлення студентів з функціональними можливостями та практичними застосуваннями сучасних web-технологій. 
Завданням дисципліни є формування у студентів умінь розробки програмних додатків для web-сайтів і web-порталів. Розглядаються базові технології HTML та HTML5, CSS, XML (XSLT), JavaScript.
ШІ:БАК:ІТШІз,ІТШІиз:ПІС:о23/24 Проектування інформаційних систем (заочники ІТШІз-21-1+ІТШІиз-21-1, установка осінь)
2023-2024
Актуальність та важливість дисципліни «Проектування інформаційних систем» визначається необхідністю вивчення теоретичних положень, пов'язаних з процесом проектування ІС, управління життєвим циклом ІС, архітектурою ІС, впровадженням та супроводом ІС, а також отримання практичних навичок розробки основних проектних документів, моделювання та аналізу бізнес-процесів, застосування сучасних CASE-засобів. 
Мета навчальної дисципліни: ознайомлення студентів з інформаційними технологіями аналізу складних систем та методами проектування інформаційних систем, навчання студентів принципам побудови функціональних та інформаційних моделей систем, проведення аналізу отриманих результатів, а також застосування інструментальних засобів підтримки проектування інформаційних систем.
ШІ:БАК:ІТШІз:ВДШІ:о23/24 Введення до штучного інтелекту ІТШІп-23-1 (ак різниця іспит)
2023-2024
«Введення до штучного інтелекту» (ВдШІ) – дисципліна нормативного циклу професійної та практичної підготовки бакалавра КН. Наука під назвою «штучний інтелект» входить в комплекс комп'ютерних наук, а створювані на її основі технології відносяться до інформаційних технологій. Завданням цієї науки є забезпечення розумних міркувань і дій за допомогою обчислювальних систем та інших штучних пристроїв.