КПК:БАК:1К:ЕК:о19/20 Електронний каталог НБ ХНУРЕ (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Курс складено для допомоги студентам у здійсненні якісного та швидкого орієнтування у ресурсах та послугах наукової бібліотеки університету.  А саме - це  робота з Електронним каталогом. На базі Електронного каталогу (ЕК) формуються основні бібліотечні технологічні процеси, закладається основа комплексної автоматизації бібліотеки. Послуги, які надаються за допомогою ЕК дозволяють підвищити ефективність науково-освітнього процесу університету, здійснити інформаційне забезпечення наших користувачів. ЕК бібліотеки зво - це один з елементів інформаційно-освітнього простору університету, він активно використовується в процесі акредитації та ліцензування спеціальностей, атестації університету, книгозабезпеченності спеціальностей, дисциплін, кафедр.


КПК:БАК:КБІКС:Бібл:о19/20 Основи інформаційної культури (Курсова робота для КПК)
Перший потік
Мета курсу - надати знання студентам про оформлення списку використаних джерел інформації та бібліографічних посилань для курсових, атестаційних, дипломних та інших робіт. Програми/системи для автоматичного бібліографічного опису документів при створенні посилань, списків використаних джерел інформації, цитувань. Огляд автоматичних бібліографічних менеджерів: VAK.in.ua, Open Science in Ukraine, Citebook. Ці програми розроблені для зберігання бібліографічних даних і оформлення посилань і підходять для використання як індивідуальними користувачами, так і науковими колективами.





КПК:БАК:УГПК:Бібл:о19/20 Бібліотека. Основи інформаційно-бібліографічної грамотності (Курсова робота для КПК)
Перший потік
Курс  призначений для студентів 1 курсу всіх спеціальностей та усіх форм навчання.
Мета: засвоєння  основних понять про роботу з джерелами інформації та укладання бібліографії у письмових роботах.

КПК:БАК:ЗГ:АД:о19/20 Академічна доброчесність (Курсова робота для КПК)
Перший потік

У курсі розглянемо поняття «академічна доброчесність» та зосередимо увагу на принципах роботи антиплагіатних систем, що сприятиме формуванню культури академічної доброчесності у студентів та наукових працівників закладів вищої освіти.

Курс пропонує інструменти для роботи зі студентами та науковими працівниками: методичні рекомендації, презентації, інструкції з використання інтернет-системи з перевірки на плагіат, інтерактивний тест.



КПК:БАК:*NoSQL:ПЗПІ:о19/20 *NoSQL-системи (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Дисципліна присвячена ознайомленню з сучасним станом нереляційних підходів до організації баз даних. Протягом навчання студенти ознайомляться з основними концепціями напряму NoSQL, такими як сховища ключ-значення, документно-орієнтовані та графові системи управління базами даних, системи розподіленого зберігання і обробки даних, їх достоїнствами, недоліками та можливостями використання.

Метою дисципліни є засвоєння основних концепцій не реляційних СУБД, включаючи неструктуровані моделі даних, агрегати, моделі розподілу, теорему САР і відображення-згортку, а також отримання навичок програмування NoSQL СУБД на прикладі Cache та MongoDB.

КПК:МАГ:ТК:ІКТвО:о19/20 Інформаційно-комунікаційні технології в освіті (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Мета: використання в навчальному процесі нових освітніх технологій; оволодіння вміннями працювати з різними видами інформації та засобами інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ); організовувати освітню діяльність і аналізувати її результати; впровадження різних ІКТ для конкретних потреб освітньої діяльності.

КПК:БАК:ЕЕПС,МНТМН:ТЕк:о19/20 Теорія електронних кіл (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Дисципліна "Теорія електронних кіл" - одна із складових базової підготовки фахівців, пов'язаних з розробкою й екплуатацією сучасної радіоелектронної апаратури. Основна задача цієї дисципліни - аналіз та синтез електронних кіл, вивчення усталених та перехідних процесів у різних радіоелектронних пристроях, практичне застосування методів розрахунку електричних та електронних кіл.

КПК:БАК:ЕСТМ:ІКГ:о19/20 Інженерна та комп’ютерна графіка (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Мета навчальної дисципліни

- розвиток просторового мислення та уявлення, образне сприймання навколишнього світу;

- розвиток здібностей до аналізу просторових форм та їх відношень на основі моделей (зображень) просторових об’єктів;

- надання вмінь, знань та навичок, потрібних для виконання і читання графічних креслень різного призначення, а також для розв'язування інженерних задач графічними засобами як вручну, так і за допомогою персонального комп’ютера.

КПК:БАК:ТРРЗВС:КВПНВЧ:о19/20 Конструювання вузлів та пристроїв НВЧ (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Метою дисципліни " Конструкції пристроїв надвисоких частот" є якісна підготовка фахівців зі спеціальності «Електронна побутова апаратура» в галузі, яка інтенсивно розвивається і засвоює нові діапазони частот, в тому числі надвисокочастотні. Це стосується пристроїв НВЧ для нагрівання і сушіння, телебачення, локації, зв’язку та ін.

Студенти повинні засвоїти фізичні основи проектування НВЧ пристроїв побутового призначення, вивчити їх характеристики, вміти на основі їх аналізу знаходити оптимальні рішення в розробці конструкцій, а також на різних етапах виробництва і експлуатації.


КПК:БАК:НДГ:ПППЛІС:о19/20 Проектування пристроїв на МК (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Цей курс дозволяє студентам отримати базові знання про сучасні 8-ми розрядні та 16-ти розрядні мікроконтролери, вивчати основи проектування радіотехнічних пристроїв та систем на базі мікроконтролерів.




КПК:МАГ:ЕПП:ТтТПС:о19/20 Тепловізійні та телевізійні пристрої та системи (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Тепловізійні та телевізійні пристрої та системи – ознайомлення студентів з фізичними основами, особливостями побудові та застосування тепловізійних та телевізійних пристроїв і систем, навчання методам розрахунку як окремих складових.

КПК:МАГ:ММЗ:*МпPython:о19/20 *Мова програмування Python (Курсова робота для КПК)
Перший потік

Серед найбільш популярних мов програмування мобільних систем, крім Python, можна відзначити Java, C / C ++, C #, PHP, Objective-C, Perl, Ruby і JavaScript. Розглянемо ці мови, включаючи код програми «Привіт, світ» для кожного з них. Майте на увазі, що перераховані мови помітно відрізняються від Python і не орієнтовані на початківців програмістів. Оскільки не всі мови дозволяють виводити український текст так само просто, як Python, будемо друкувати англійське «Hello World» замість« Привіт, світ», щоб не ускладнювати код прикладів.

Перелік тем.

Змістовий модуль 1. Основи пітона: загальні відомості; розгалуження та ітерації; маніпуляції з рядками, алгоритми типу вгадати та перевірити, апроксимація, метод половинного ділення.

Змістовий модуль 2. Об’єктно-орієнтоване програмування: декомпозиція, абстракція, функції; кортежі, списки, псевдоніми, зміна елементів, клонування; рекурсія, словники; тестування, налагодження, винятки, атестація; класи пітона і наслідування.

Змістовий модуль 3. Розуміння ефективності програми: класи складності; приклади, характерні для кожного класу; алгоритми пошуку та сортування.

КПК:АСП:ЕЕПС:ППІЕ:о19/20 Прилади та пристрої інтегральної електроніки
Перший потік

Мета навчальної дисципліни "Прилади та пристрої інтегральної електроніки" – забезпечення підготовки студентів по технологічним, схемотехнічним та прикладним основам мікроелектронної техніки, яка містить також нові напрямки функціональної і технологічної інтеграції.

Завдання навчальної дисципліни „Прилади та пристрої інтегральної електроніки” – сформувати у студентів навички користування сучасними мікросхемами та мікроелектронними приладами.